KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609552

nr 1460 9552

Mats Ceder

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, "Ängar & Hus". Signerad, daterad 2004. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 37x45 cm

Mats Ceder, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1957.

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 april 2022
kl 18:52:55

Mats Ceder

Läs mer om Mats Ceder
Lis Husberg (f. 1920)